Serum - krem

Krem – żel do twarzy

Lekki krem - żel nawilżający to połączenie delikatnego kremu na bazie oleju ze słodkich migdałów oraz unikalnego serum żelowego. Krem wchłania się błyskawicznie nie pozostawiając tłustego filmu na skórze.

Krem - Żel Hialuronowy z ekologicznym ekstraktem z miodu, natywnym kolagenem i hydrolizowaną elastyną ma silne właściwości ujędrniająco-odmładzające.

Łagodzący Krem - Żel z sokiem z aloesu działa jak łagodzący kompres, który koi i głęboko nawilża skórę. Krem-Żel Kolagenowy jest jak zastrzyk kolagenu i ma najsilniejsze działanie przeciwzmarszczkowe.

Dostępne produkty:

  • Kolagenowy Żel Krem 50ml

  • Hialuronowy Żel Krem do twarzy 50ml

  • Aloesowy Żel Krem 50ml

Żelowe serum do twarzy

Jeden z najnowszych trendów w kosmetyce – żelowe serum od Nacomi z ultra-lekką, bezolejową formułą dostępne w 3 wersjach: łagodzące serum aloesowe, nawilżające serum z kwasem hialuronowym oraz przeciwzmarszczkowe serum kolagenowe. Sera idealnie nadają się pod krem na dzień i na noc oraz jako intensywna maseczka.

Łagodzące Serum - Żelowe z sokiem i ekstraktem z aloesu to doskonały wybór dla osób z cerą wrażliwą, podatną na alergie.

Serum- Żelowe z drobnocząsteczkowym kwasem hialuronowym, natywnym kolagenem oraz hydrolizowaną elastyną głęboko nawilża skórę wyraźnie poprawiając jej elastyczność i sprężystość.

Serum-Żelowe z kolagenem to solidna porcja kolagenu, który widocznie zwalcza oznaki starzenia się skóry zapewniając jej doskonałą kurację przeciwzmarszczkową.

Pojemność: 50 ml